Реєстрація вступників

для складання магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК)

на освітньо-професійні (освітньо-наукові) програми підготовки магістрів

 здійснюватиметься з 27 червня до 18 липня 2022 року

 

Перелік спеціальностей УАД,

для вступу на які необхідно складати магістерський тест навчальної компетентності (МТНК):

 

• 061 Журналістика

• 071 Облік і оподаткування

• 073 Менеджмент

• 075 Маркетинг

• 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 

Для дистанційної реєстрації вступник надсилає листом на електронні пошти Приймальної комісії УАД (; ) скановані копії (фотокопії) (для забезпечення надійності отримання документів листи надішліть на обидві адреси):

 

 • заповненої заяви-анкети з інформацією для оформлення екзаменаційного листка;

Бланк заяви-анкети

Взірець заповнення заяви-анкети

 • документа, що посвідчує особу;
 • облікової картки платника податків;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (з врахуванням норм, наведених у пунктах 3 – 7 розділу ІІІ «Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, …»)
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти – диплом бакалавра/спеціаліста/магістра (для осіб, які завершили навчання у попередні роки);
 • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання);
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);

 

УВАГА!

У темі листа вступник обов’язково зазначає своє прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає своє прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Параметри документа, на підставі якого здійснюється реєстрація, відображатимуться у сформованому екзаменаційному листку.

Якщо вступник не має доступу до електронних ресурсів і Приймальна комісія УАД працюватиме з відвідувачами, зареєструватися для участі в МТНК можна в Приймальній комісії (м. Львів, вул. Під Голоском, 19). Прохання попередньо уточнювати графік роботи Приймальної комісії за телефоном (067) 149 14 00.

Електронна адреса Приймальної комісії:  ,

Номер телефону для консультацій:  (067) 149-14-00

 

 Порядок реєстрації

 1. Вступник надсилає скановані копії заповненої заяви-анкети і вказаних вище документів на електронну пошту Приймальної комісії УАД (, ) у терміни з 27.06.2022 до 16.00 год. 18.07.2022.
 2. Відповідальний працівник Приймальної комісії:

- перевіряє наявність документів та надає відповідь-підтвердження про їх отримання (на електронну адресу, з якої вони надійшли) або запит на уточнення/доповнення поданої вступником інформації. Вступнику може бути відмовлено у реєстрації (відкладено реєстрацію) у випадку надання ним недостовірної чи неповної інформації, зокрема, стосовно планового завершення навчання та отримання диплома у рік вступу;

- роздруковує надіслані документи та формує особову справу вступника;

- створює відповідний запит в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), вносить інформацію про вступника, зазначену у заяві-анкеті, та формує екзаменаційний листок.

- формує реєстраційну картку вступника (перевіряється та підписується вступником).

 1. На веб-сайті УЦОЯО створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника» (https://zno.testportal.com.ua/master/login), доступ до якої здійснюється за реквізитами екзаменаційного листка (номер, PIN-код).
 2. Сканована копія екзаменаційного листка відправляється вступнику на електронну адресу, з якої надійшла його заява, або на вказану в заяві-анкеті.
 3. Вступник перевіряє інформацію, зазначену на сканкопії екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звертається до Приймальної комісії.

 Реєстрація здійснюється за допомогою сервісів ЄДЕБО та Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) і завершується о 18.00 год. 18 липня 2022 року.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії УАД та видається вступнику особисто (орієнтовний графік видачі екзаменаційних листків вступникам – з 5 липня до 15 липня, з 1 серпня до 6 серпня. Графік і місце видачі уточнюватиметься – слідкуйте за інформацією на сайті).

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність в заяві-анкеті. Оплата за доставку здійснюється за рахунок отримувача.

 

Вимоги до відцифрованого образу обличчя особи та фотографічного зображення особи

на фотокартках, що подаються для оформлення або обміну документів

 

 1. Фон для фотографування особи має бути однорідним, світлим (білим або світло-сірим) та контрастувати з обличчям особи, одягом, волоссям (за наявності).
 2. Положення особи, що фотографується, - вертикальне.

Для осіб, які не можуть пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, що підтверджується медичним висновком (довідкою) відповідного закладу охорони здоров’я, допускається фотографування у положенні лежачи або у спеціальному сидінні з відповідним фоном за головою.

 1. Верхня частина надпліччя особи має візуально утворювати пряму горизонтальну лінію.
 2. Фотографічне зображення особи не має містити зображення іншої особи або предмета, які містяться в кадрі.
 3. Обличчя особи відображається крупним планом в анфас із фронтальним положенням надпліччя. Особа повинна дивитися прямо, очі - відкриті (очі вважаються відкритими, якщо райдужна оболонка та зіниця ока розрізняються чітко), вираз обличчя - нейтральний, рот - закритий, голова та шия - без повороту та нахилу.

Обидві сторони обличчя мають бути чітко видимі. Зображення обличчя особи має бути у фокусі від маківки (верхня частина голови без урахування волосся) до підборіддя і від носа до вух.

 

 

Корисні посилання:

 1. Інформація учаснику вступних випробувань для вступу до магістратури – Український центр оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/)
 2. Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0446-19)
 3. Порядок прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2022 році (https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2022/umovi-prijomu-dlya-zdobuttya-vishoyi-osviti-2022-roku)
 4. Вимоги до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1146-19)