Директор Банкнотної фабрики Банкнотно-монетного двору національного банку України, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник промисловості України

Народився 22 квітня 1952 року у Вінницькій області. 1974 року закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-хімік-технолог. У 1976–1979 pоках навчався в аспірантурі всесоюзного НДІ поліграфії (м. Москва), 1980 року захистив дисертаційну роботу і отримав науковий ступінь кандидата технічних наук.

У 1996 році за цикл наукових праць у галузі фотополімерів та впровадження їх у поліграфічну промисловість отримав державну премію України в галузі науки і техніки.

З 1974 до 1998 року працював у Київській філії Всесоюзного НДІ спецвидів друку (нині УкрНДІ спецвидів друку) на посадах інженера, молодшого наукового співробітника, наукового співробітника, старшого наукового співробітника, завідувача групи, завідувача лабораторії, завідувача науково-виробничого комплексу. У 1997 році призначений директором інституту.

1998 року призначений директором державного підприємства Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів, на якому працював до квітня 2005 року.

Завдяки досягнутій високій якості та рівню захисту від підроблення цінних паперів та документів суворого обліку Поліграфічний комбінат «Україна» уперше вийшов на ринки інших держав (Азербайджан, Грузія, Естонія, Білорусь).

У 2004 році захистив дисертаційну роботу «Теоретичні основи побудови інформаційних технологій захисту поліграфічної продукції спеціального призначення» та отримав науковий ступінь доктора технічних наук. Є автором монографії, двох навчальних посібників, десяти винаходів та патентів, понад ста наукових праць.

З 2005 року працює на посаді професора кафедри технології поліграфічного виробництва видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ», має вчене звання професора (2005), заслужений працівник промисловості України (2009).

З березня 2009 року — директор Банкнотної фабрики Банкнотно-монетного двору національного банку України.

Відзначений грамотами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України та ін. У 1999 році нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

З 2004 року — Почесний доктор Української академії друкарства.