Новини

Ми не зупиняємось!
Працюємо та розвиваємось, щоб забезпечувати якісні освітні послуги.Діяльність Української академії друкарства спрямована на забезпечення інтеграції усіх учасників освітнього процесу у освітянський простір. Сьогодні ми успішно співпрацюємо з понад 50 закладами вищої освіти в Україні та закордоном, проте не прагнемо зупинятись, розширюючи освітні горизонти для наших студентів.
23 листопада відбулась важлива подія у напрямку посилення міжуніверситетського партнерства, ми започаткували співпрацю з Київським національним університетом культури і мистецтв та Київським університетом культури.
Договір укладено з метою сприяння розвитку вищої освіти в сфері журналістики та зв’язків з громадськістю, з урахуванням досягнень провідних вітчизняних і світових наукових шкіл, а також для підвищення ефективності й якості науково-дослідних робіт.
Зараз, як ніколи, ми потребуємо якісних фахівців для забезпечення міцного інформаційного тилу. Ми закладаємо якісний фундамент для розвитку студентів у обраних ними спеціалізаціях.
Віримо у перемогу!
Віримо в освіту!
Віримо в Україну!
 
Підписання угоди про партнерство з КНУКІМ
Підписання угоди про партнерство з КНУКІМ
Підписання угоди про партнерство з КНУКІМ
Підписання угоди про партнерство з КНУКІМ
 

Команда BOOSTYLABS за підтримки BITONFEED оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів.
Наша мета підтримати українських студентів які мають бажання навчатись та всебічно розвиватися.
Оголошуємо про початок конкурс на грант, у розмірі 20000 гривень.
 
Студент може обрати будь яку тему, та повʼязати її зі своїм напрямом навчання.
Деталі конкурсу опубліковані на сайті: https://boostylabs.com/blog/scholarship

 

Шановні колеги

Дорогі студенти, професорсько-викладацький склад, вся академічна спільното !

Я, як ректор єдиного галузевого ЗВО в Україні із майже 100 річною історією становленням та розвитку видавничо-поліграфічної та пакувальної галузей, звертаюсь до Вас з приводу необґрунтованої пропозиції МОН України про приєднання УАД до ЛНУ ім. Івана Франка. Прийняття такого рішення  без погодження з колективом академії та студентством не ставлячи нас

З метою забезпечення можливості виконання індивідуальних навчальних планів для здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану та можливих загроз повітряних ударів

НАКАЗУЮ:


1.
Організацію навчального процесу в академії з 01.11.2022 року здійснювати в змішаній формі навчання згідно затвердженого розкладу навчальних занять.
2.
Деканам факультетів та завідувачам кафедр забезпечити роботу підпорядкованих підрозділів із урахуванням безпеки працівників.
3.
Контроль за