Новини

Студентська наукова робота має велику важливість і багато перева...
Привіт, студентеЗвітуємо про нашу першу очну подію в цьому році, яку м...
Змагання відбулися в спортивному комплексі Львівського національного у...
Читати всі новини

Українська академія друкарства долучилася до навчального проєкту з кібергігієни і дає змогу студентам пройти онлайн-курс та поліпшити свої навички безпечної роботи в інтернет-просторі.

Цей курс розроблено у Фонді цивільних досліджень та розвитку США разом з українськими національними експертами з кібербезпеки, за сприяння Державного департаменту США.

Онлайн-курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі» допоможе:

– дізнатися про основні загрози в інформаційному просторі та про те, яку небезпеку вони несуть;

– проаналізувати наслідки від успішної реалізації атак зловмисників;

– зрозуміти яка інформація є головною ціллю хакерів і чому її слід захищати;

– запам’ятати основні рекомендації щодо захисту власних даних, безпечного користування електронними пристроями та інформаційними ресурсами.

Курс складається з 11 навчальних анімованих відео-модулів (по 5–7 хвилин кожен) і загалом триває 60 хвилин. В рамках курсу, за допомогою інтерактивних вправ і практичних завдань, слухачі зможуть вивчити базові правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах та у соціальних мережах, визначити фейкові новини і поширені помилки користувачів в цифровому просторі та дізнатися, що потрібно робити, щоб запобігти впливам кібершахраїв.

З березня усі охочі студенти УАД зможуть реєструватися на онлайн-платформі, ознайомитися з навчальними модулями та, за умови успішного проходження тесту, отримати сертифікат.

В сучасному світі, а особливо в умовах постійних інформаційних атак, питання кібербезпеки надзвичайно актуальні. Тож такий навчальний проєкт буде дуже корисним передусім активному онлайн студенству.

Флаєр - Базові правила безпеки в цифровому середовищі

РЕЄСТРАЦІЯ