Новини

Студентська наукова робота має велику важливість і багато перева...
Привіт, студентеЗвітуємо про нашу першу очну подію в цьому році, яку м...
Змагання відбулися в спортивному комплексі Львівського національного у...
Читати всі новини

Студенти Української академії друкарства вибороли три призові місця на обласних рівнях мовних конкурсів: дипломи першого і другого ступенів на Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та диплом другого ступеня на Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка.

Українська академія друкарства щорічно бере участь у конкурсних змаганнях знавців української мови, і студенти щоразу демонструють добрі знання і творчі здібності.

Під керівництвом доцентки кафедри медіакомунікацій Оксани Левицької та доцентки кафедри ПР та журналістики Ірини Капраль студентки-журналістки спершу перемогли у відбіркових етапах в академії, а відтак посіли призові місця на обласному рівні.

 

В обласному турі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти гуманітарного профілю перемогу здобули:

І місце — Юлія Корній (І курс, спеціальність «Журналістика»);

ІІ місце – Марія Дубина (ІV курс, спеціальність «Журналістика», освітня програма «Видавнича справа та редагування»).

В обласному турі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка гуманітарного профілю переможниця:

ІІ місце — Юлія Корній (І курс, спеціальність «Журналістика»)

Переможниці візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях, представляючи Українську академію друкарства. Пишаємося успіхами наших студентів і бажаємо подальших перемог!