Новини

Студентська наукова робота має велику важливість і багато перева...
Привіт, студентеЗвітуємо про нашу першу очну подію в цьому році, яку м...
Змагання відбулися в спортивному комплексі Львівського національного у...
Читати всі новини

Шановні колеги

Дорогі студенти, професорсько-викладацький склад, вся академічна спільното !

Я, як ректор єдиного галузевого ЗВО в Україні із майже 100 річною історією становленням та розвитку видавничо-поліграфічної та пакувальної галузей, звертаюсь до Вас з приводу необґрунтованої пропозиції МОН України про приєднання УАД до ЛНУ ім. Івана Франка. Прийняття такого рішення  без погодження з колективом академії та студентством не ставлячи нас до відома, посеред навчального року, під час воєнного стану є недопустимим.

Все це було прийнято колуарно та завуальовано, прикривається фразами реорганізація, оптимізація, а реально є освітнім мародерством.

Пропозиція, щодо реорганізації УАД суперечить заявам МОН України, зокрема міністра про неприпустимість навіть порушення питання скорочення, об’єднання, або іншої  реструктуризації ЗВО до закінчення війни.

Це відбувається коли викладачі, студенти, випускники академії та їх батьки героїчно воюють на фронті і віддають своє життя за вільну, незалежну, демократичну та соборну Україну, а весь колектив академії активно надає волонтерську допомогу Збройним силам України.

Я сповнений почуттям гордості за наше студентство, яке згуртовано виступило на захист своєї академії і як фахівці сучасних медійних технологій стали на захист прав людини право на вибір професії, демократії і свободи слова, проти авторитарних і свавільних способів прийняття рішень в нашій державі.

До нашої студентської спільноти цьогоріч влилась молодь і з особливо небезпечних та окупованих територій, діти, батьки яких беруть участь в бойових діях, які стали єдиною командою, що готова вчитись, боротись і відстоювати своє право, в цей складний час для країни, здобувати вищу освіту саме в академії друкарства.

Колектив академії направив відповідні звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та інші владні органи держави з надією на те, що з цього питання в подальшому будуть зроблені обґрунтовані, справедливі та виважені кроки і процедура оптимізації мережі ЗВО України буде здійснюватися цивілізовано на основі прозорих, демократичних і фахових рішень.

Хочу ще раз подякувати нашому студентству, які проявили національну свідомість, відданість і любов до своєї майбутньої професії і я переконаний, що майбутнє саме за такими висококваліфікованими, сучасними молодими людьми, які себе бачать у вільному, демократичному і прогресивному європейському співтоваристві.

Ми вдячні за підтримку нашим випускникам, іноземним партнерам, роботодавцям, засобам масової інформації за об’єктивне’ висвітлення подій, що розгортаються навколо нашої академії.

Все буде Україна

Слава Україні

Слова нашому студентству та академічній спільноті всієї України