Новини

12–16 грудня 2022 року на запрошення Академії образотворчого мистецт...
22 листопада 2022 року відбулась подія у напрямку посилення співпраці...
Студенти Української академії друкарства вибороли три призові місця на...
Читати всі новини

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вельмишановні професори, викладачі, працівники та студенти Української академії друкарства та  Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

2022 рік минає у досить складних і тривожних для нашої держави обставинах та особливо гостро підкреслює визначальні для нашого суспільства пріоритети, головними серед яких є протидія зовнішній агресії, визволення окупованих ворогом територій,  безпековий статус України та подальша перспектива євроінтеграції.

На нашу з вами долю випала ця страшна війна, яку вже сьогодні кваліфікують як найбільшу війну у Європі після закінчення Другої світової. Іде жорстока боротьба за життя та існування, свободу й безпеку не тільки українців, а й інших народів, які Росія прагне підкорити. На теренах України відбувається битва за те, у якому світі житимуть наші діти й майбутні покоління.  І ми, українці, маємо священний обов'язок захищати зі зброєю в руках свою Батьківщину, демократичні принципи та європейський вибір. Працівники та випускники академії з перших днів повномасштабної війни вступили до лав ЗСУ та Сил територіальної оборони, наш колектив бере активну участь у волонтерській діяльності.  Вічна слава і шана Героям, які  віддали своє життя за Україну й увіковічнені на Алеї Слави, яка відкрита на території УАД .

Підсумовуючи рік, що минає, Українська академія друкарства може назвати низку здобутків, які уже увійшли до літопису нашого навчального закладу, зокрема удосконалення усієї системи навчально-виховної та науково-дослідної роботи, розширення вітчизняних та міжнародних наукових зв’язків, вдосконалення навчально-виробничої бази академії.

Колектив нашого навчального закладу збагатився науковими кадрами: докторами та кандидатами наук, докторами філософії, доцентами та професорами.  Зреалізовано наукові проєкти, в тому числі за ініціативи студентства, що дало поштовх у впровадженні інноваційних технологій в освітньому процесі.

Академія успішно продовжує навчання студентів за програмами подвійного та спільного дипломів та програмою Еразмус+ у провідних університетах Європи. Успішно функціонує система внутрішньої оцінки якості знань. Активно запроваджувалась неформальна та дуальна форма освіти на основі студентоцентрованого підходу в організації навчального процесу. З метою покращення фізичної підготовки студентів успішно функціонує новий спортивний комплекс. Оснащено сучасним обладнанням приміщення низки кафедр академії та навчально-виробничих лабораторій.

У переддень Різдвяно-новорічних свят сердечно зичу нашій Україні перемоги над споконвічним ворогом та мирного щасливого життя у відбудованій країні!  Хай світло Вифлеємської зірки зігріває серця наших захисників на полі бою, а Вам і Вашим родинам, вельмишановні колеги та дорогі наші студенти, бажаю, щоб тепло родинних домівок зігрівало ваші душі, а світло Різдвяної зірки вказувало шлях до добра, миру та злагоди!

Христос рождається! Славімо Його!

 Ректор Богдан ДУРНЯК