6 листопада у стінах Львівського палацу мистецтв відбулося урочисте відкриття XXII міжнародної мистецької виставки «Осінній Салон «Високий Замок – 2018», у рамках якої було експоновано графічні роботи студентів Кафедри книжкової та станкової графіки та Кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства.

Масштабна виставка розмістилася на усіх трьох поверхах Львівського палацу мистецтв та готова представити гостям обласну виставку студентської творчої графіки Кафедри книжкової та станкової графіки УАД, виставку дитячого малюнку, виставку українського плакату та виставку приурочену 125-річчю з дня народження видатному художнику Григорію Смольському. Головною подією заходу стане конкурс «Осінній Салон «Високий Замок-2018», який обере найталановитіших митців та найкращі мистецькі твори.

У межах міжнародної виставки Палац мистецтв офіційно відчинив двері нової міні-галереї «Art Space», яка розпочала свою діяльність із експозиції творів студентів Кафедри книжкової та станкової графіки.

Під керівництвом завідувача кафедри, заслуженого художника України Сергія Іванова до експозиції виставки протягом року було відібрано кращі студентські роботи, які тепер можна розглянути у стінах Львівського палацу мистецтв упродовж місяця. До цього презентацію робіт першокурсників та магістрів кафедри було представлено на чотирьох виставках, дві з яких відбулися в Польщі, а дві – в Україні

Загалом до «Осіннього Салону «Високий Замок – 2018» долучилося близько півтори сотні відомих та маловідомих митців із України, Польщі, Грузії, Німеччини, Нідерландів та інших країн світу. Серед цих відомих особистостей достойне місце посіли й студенти Української академії друкарства. Участь у подібних заходах свідчить про високу майстерність випускників академії та високий професійний рівень професорсько-викладацького складу нашого ЗВО.

XXII міжнародна мистецька виставка «Осінній Салон «Високий Замок – 2018»