11 січня у головному корпусі Української академії друкарства залунала гучна та весела коляда, яка зібрала у конференц-залі увесь колектив нашого ЗВО.

Гостей свята розважали талановиті актори студентського театру УАД: Владислав Балюх, Владислава Закутинська, Олена Христин, Христина Логушинська, Наталія Лялюк, Максим Білоус, Ольга Хомишин, Іра Вишнивецька, які майстерно та емоційно зіграли п’єсу Михайла Старицького «За двома зайцями».

Після довгої творчої перерви знову зібрався викладацький ансамбль «Жайвір», у складі Ігора Міклушки, Володимира Флячка, Романа Петріва та Ярослава Нарольського, які представили свій пісенний репертуар.

Одразу після вистави під звуки лункої коляди учасники дійства змогли поспілкуватися та поділитися святковим настроєм із колегами. Ректор Української академії друкарства Богдан Дурняк сердечно привітав своїх колег із Різдвяними святами та побажав їм плідної роботи на науковій ниві та щастя у Новому Році, після чого за давньою українською традицією засіяв усіх житом та пшеницею.

Під час святкування, великий та дружній колектив Української академії друкарства пригадав українські колядки, щедрівки та віншування, вшанувавши давні звичаї та традиції нашого народу.

Ректорат, Профком працівників УАД та Профком студентів УАД ще раз сердечно вітає усіх працівників та студентів із світлим святом Різдва та зичить їм щастя, здоров’я та достатку!

З Різдвом Христовим! З Новим роком!

Різдво разом!