З 5 по 9 жовтня у Львівському Палаці мистецтв відбулася десята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Щоб продемонструвати результати своїх плідних старань, на ниві створення нових поліграфічних продуктів, до виставки долучився Кластер видавничої діяльності та поліграфії разом із Українською академією друкарства.

Урочисте відкриття виставки відбулося за участі шановних гостей серед яких були заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Мар’яна Вільшинська, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, міський голова Львова Андрій Садовий та багато інших знаних особистостей.

У павільйоні Кластеру видавничої діяльності та поліграфії, який тісно співпрацює з Українською академією друкарства, було представлено широкий асортимент видавничої та поліграфічної продукції, яку виготовляють підприємства та організації, які стали невід’ємною частиною кластеру. Натомість УАД представила вражаючу експозицію розробок своїх студентів, які демонстрували можливості поліграфічної та видавничої справи.

Львівський товаровиробник Львівський товаровиробник Львівський товаровиробник Львівський товаровиробник Львівський товаровиробник