Повідомляємо, що 27-28 вересня 2017 року Міністерство освіти і науки України разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науковим парком «Київський національний університет імені Тараса Шевченка» провело Всеукраїнський фестиваль інновацій.

У рамках Фестивалю відбулись конференція «Проблеми нормативно- правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення»; V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з проблем інтелектуальної власності; конкурси соціальних стартапів та проектів, спрямованих на досягнення економічного ефекту від їх впровадження.
Учасники мали змогу представити свої розробки на demo-майданчику, де також можна було ознайомитись з переможцями попереднього фестивалю, поспілкуватись з представниками венчурних компаній тощо.
Переможці конкурсу отримали цінні призи від спонсорів, менторську допомогу у розвитку та становленні своїх проектів, можливість представити розробки на Міжнародному форумі «Innovation Market» (21-24 листопада).
Міністерство планує у травні 2018 року проведення наступного Всеукраїнського фестивалю інновацій, в якому зможуть взяти участь, як студенти і викладачі вищих навчальних закладів, так і представники інших навчальних установ та наукових організацій державної форми власності.
З метою розширення кола учасників конкурсу та можливості заявити про свої науково-технічні здобутки та напрацювання, просимо поширити інформацію серед потенційних учасників конкурсу.
Детальну інформацію щодо участі очікуйте на офіційному сайті у рубриці «Діяльність / Інноваційна діяльність та трансфер технологій / Трансфер технологій / Інформаційні заходи».