22-го грудня в Українську академію друкарства з презентацією книги «Як писали класики» завітав Ростислав Семків – автор, літературознавець, критик, перекладач, директор видавництва «Смолоскип», доцент кафедри літературознавства Києво-Могилянської Академії, в.о. директора Українського інституту книги, лектор «Центру літературної освіти».

Серед найвизначніших письменників є ті, хто не бояться ділитись секретами своєї «творчої кухні». Саме такі тексти вирішив зібрати в одному виданні Ростислав Андрійович. Ця книга підсумовує погляди на художню творчість мегапопулярних Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннеґута, а також ближчих до нас у часі Мілана Кундери, Маріо Варґаса Льйоси та Умберто Еко.

Як же добились літературного визнання ці особи? Які поради вони можуть дати тому, хто формується як автор? Чому вони писали? Як вони писали? У цій збірці ви знайдете вичерпні відповіді на ці та більше запитань.

Не можемо не додати, що це видання – дебют для видавництва «Pabulum», співзасновником та головним редактором якого є Ірина Осадчук – випускниця Української академії друкарства. Ще одна причина пишатись нашою альма-матер!