7 грудня на третьому поверсі головного корпусу УАД було відкрито постійно діючу фотовиставку «Портрет», яка складається з робіт членів фотоклубу академії. Зініціював виставку керівник фотоклубу Сергій Симоненко.
Виставка вражає не лише різноманітністю стилів, а й приваблює своєю експресивністю та яскравістю. Фотопортрет – дуже привабливий, вдячний і популярний жанр, і разом з тим потребує глибини, майстерності і тонкої філігранності в грі світла і тіней. Вдало зафіксований портрет здатний відтворити внутрішній світ людини, продемонструвати не лише зовнішню красу, а й багатогранність самої особистості. Можливо, саме прагнення до пізнання людських почуттів і привабило молодих фотографів до створення такої виставки. Завдяки фотоклубу поділитись своїм творчим доробком змогли студенти УАД: Ірина Гевкалюк, Леся Савчак, Вікторія Піскун, Вікторія Кравчук, Ярослава Шептуха, Наталія Яворська, а також голова фотоклубу Сергій Симоненко.
Ознайомитись із фототворами можна щодня на третьому поверсі (хол) головного корпусу УАД, який розташований на вул. Під Голоском, 19.